Meie vajadused

“Keegi pole kunagi vaeseks jäänud andmise tõttu.”
Anne Frank (1929-1945, juudi tüdruk, holokausti ohver)

“Mõtle andmisest mitte kui kohustusest vaid kui eesõigusest”
John D. Rockefeller, Jr (1874–1960, kuulsa Rockefellerite suguvõsa peamine filantroop ja keskne isiksus)

Ühingu järjepidev ja strateegiline arendamine nõuab igapäevast ja sihikindlat tööd, mis toob endaga kaasa ka püsivad administratiiv- ja tegevuskulud. Otsime toetajaid, kelle toel jätkusuutlikult edasi liikuda.

  • Vajame püsitoetajaid, kes usuvad meie missiooni ja meeskonda ning soovivad panustada vanemliku hooleta jäänud laste kasvamisse ja hooldamisse turvalises perekonnas.
  • Tänuväärt on igasugune toetus - kas ettevõtete või eraisikute nii ühekordsed kui püsivad heategevuslikud toetused. Toetust ei ole alati rahaline. Ka teenus ja vabatahtlik töö annab palju juurde.

Neid, kes abi vajavad ning teisalt inimesi, kes soovivad midagi kellegi jaoks ära teha, on alati olemas. Siinkohal on meil  võimalus need inimesed kokku viia. Kui on soovijaid, siis on võimalus õlg alla panna laste huvitegevusele, erihooldusele ja ka hakata püsitoetajaks. Oodatud on ka ühekordsed toetused ning võimalik on välja valida konkreetne perekond, keda aidata.

Aita ja märka abivajajat, kellel on mingil eluperioodil raske! Kingi talle üks ilus mälestus. Sinu toetus on oluline ning mitte miski hea siin ilmas ei jää tagasi tulemata.
 

Pangakontod:

MTÜ Igale Lapsele Pere

Nordea Pank a/a      EE711700017003247714
Swedbank a/a          EE352200221053883600

1.juulist 2013 on MTÜ Igale Lapsele Pere tulumaksusoodustusega ühingute nimekirjas.

Samuti on väga suureks abiks kõik vabatahtlikul ja heategevuslikul alusel teenustega toetajad:


  • trükiteenused ja -materjalid

  • tõlketööd
  • juriidiline- ja õigusabi ja nõuanne
  • ruumide kasutamine koosolekuteks ja koolitusteks
  • transpordi- ja sideteenused
  • kultuuri- ja meelelahutusettevõtete soodustused hooldusperedele (pere, kes on kasvatada võtnud vanemliku hooleta jäänud lapsi)
  • muu

Huvi ja küsimuste korral meie tegevuse vastu oleme alati nõus oma missiooni ja strateegiat esitlema ning kui teil on erinevaid ideid võimalike rahastuskanalite ja mitterahaliste toetuste kohta – võtke palun meiega ühendust.

 

See lehekülg on muudetud 25/07/16 @ 16:54.