Juhatus

"Kui süda on soe ja lööb nagu vaja, ei siis ole külmumist karta."
Pipi Pikksukk (maailmakuulus vanemliku hooleta laps :) )

Juhatuse liikmed:

\"\"Jane Snaith - juhatuse esimees
jane [ät] kasupered.ee
50 41 330 

Olen sündinud ja koolis käinud Valgas. Õppisin TÜ-s geograafiat ja hiljem ärijuhtimist Avatud Ülikoolis, samuti TTÜ-s majandust ning 2012 kevadel lõpetasin ka TTÜ avaliku halduse eriala.

Töötasin erasektoris, kuid 10 aasta jooksul toetades vabatahtlikuna lastekodudes elavaid lapsi jõudsin lõpuks arusaamisele, et iga laps vajab ja väärib päris perekonda ning otsustasin anda sellesse valdkonda oma panuse. 2012 aastast pöördusin täisajaga uute väljakutsete juurde ja minu süda ja missioon on koos mõttekaaslastega vanemliku hoolitsuseta jäänud laste perekonnas hooldamise valdkonna arengusse panustamine.

Minu peres on neli last, kellest kaks on viimase 9 aasta jooksul meie juures uue kodu leidnud.

Ljubov Dorošenko - juhatuse liige, ühingu Ida-Virumaa vabatahtlik piirkonnajuht, pikaajalise kogemusega kasuvanem. Kasvatanud ja hooldanud tänaseks oma perekonnas üle 15 lapse ja noore.

Marge Green - juhatuse liige

Olen sündinud ja koolis käinud Tallinnas. Tartu Ülikoolis õppisin eesti keelt ja kirjandust. Tallinna Ülikoolis olen lõpetanud magistriõppe sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse erialal.

Mind huvitavad inimestevahelised suhted ja inimeste käitumise sügavam tagapõhi. Õppisin psühholoogiliseks nõustajaks ning ka hiljem olen end täiendanud erinevatel kursustel nii kodu- kui välismaal. Olen lõpetanud pereteraapia algkursuse. 2016. Aastal alustasin õpinguid Šotimaal, et süvendatult õppida kiindumusteoorial põhinevat pereteraapiat. Samal aastal algasid õpingud ka Austrias – EAGALA-mudeli tundmaõppimiseks. Teraapia koos hobustega on tõhus abivahend aitamaks kiindumushäirega lapsi ning nende vanemaid.

Töötanud olen nii maavalitsuses, ministeeriumis, rehabilitatsiooniasutuses kui ka asenduskodus. Kokku puutudes vanemliku hooleta lastega mõistsin, et tahan neid lapsi ja nende vanemaid üha rohkem aidata. See arusaam viiski mind MTÜ Igale Lapsele Pere ridadesse. Enda jaoks pean oluliseks ka kogemust sotsiaalpedagoogina, et mõista laste pedagoogilisi erivajadusi.
Hetkel olen tööl kohalikus omavalitsuses lastekaitsjana. Ikka selleks, et mõista ja aidata lapsi, kes abi vajavad.
Mul on kaks täiskasvanud last – tütar ja poeg ning kaks lapselast.
 

 

 

See lehekülg on muudetud 08/06/17 @ 09:00.