Minu pere lugu...

Mis on elu mõte

Lisas: Jane Snaith - 20/02/13 @ 16:57

Ports lapsi suureks kasvatatud, aga hingelt veel noor ja muidu tegus inimene, no kuidas see võimalik on, et tuba nii vaikne, ilma laste kilgete ja sagimiseta...

Samas 5 aastat tagasi uuesti abieluranda sõudnud ja ikka veel õnnelikult koos, aga enne kasulapsi külastanud kõiki võimalikke üritusi, kontserte, teatreid, sooje ja kaugeid maid...leidsin end üha enam küsimas: MIS ON ELU MÕTE...lihtsalt olla enda meeleheaks - ei usu. Kuna olin kogu oma teadliku elu pühendanud inimeste abistamisele ja töökohtki selline, ei suutnud ma elada ainult iseendale, see tundus nii tühi elu olevat. Mõtlesime abikaasaga, et kuna kõik elementaarne olemas, miks ei võiks me kodu pakkuda mõnele lapsele, kel see puudub. Unistasime ikka ühest lapsest, saime aga 4 korraga, sest nad olid õed ja lahutada neid ei tohiks ja ega me poleks suutnudki, nad on nii kokku kasvanud.

Jah, meie elu on kardinaalselt muutunud, aga me ei kahetse, sest elu on põnev ja me ei ütle, et alati on kerge...aga laste kallistused või põsemusi kaalub kõik üles. Nüüdseks on meil juba 5 tibu kasvamas - kuhu mahub neli, sinna mahub ka viis.

Olen sada protsenti kindel, et peres kasvamine on lapsele parim variant.

Kui Sul on selline mõte peas vilksatanud....võta aeg maha, vaata enda ümber ja lase sellel mõttel areneda...

Mõnus on see, et aidates teisi saad ka ise kastetud,

päikest Teile,

Inge 
RSS 2.0